Şirket Taşıma

Şirket taşıma hizmetimiz 1986 yılında başlamış ve o günden beri sürekli devam etmektedir. Şirket büro taşıma  işlemini tekliflendirebilmemiz ve taşıma programı oluşturabilmemiz için ekspertiz yapmamız gerekir.  Doğru programlama yapılabilmesi için ekspertiz her iki adresde birden yapılır. Böylelikle hata payı azaltılır. Şirket taşıma sında yapılacak ekspertiz sonucunda  kaç günde taşınılabileceği, evrak paketlemesi için gerekecek koli miktarı, elektronik eşyaların ve para kasalarının taşıma şekli  (kayışlı personel gerekip gerekmeyeceği, vinç kullanımı), şirket taşıması  nda kullanılacak araç büyüklükleri, şirket  taşıma  programına göre gönderilmesi gereken ekip büyüklükleri, tüm operasyon süreçlerine nezaret edecek operasyon uygulama şeflerinin dikkat etmesi gereken hususlar, sigorta miktarı ve şirket / büro taşıma fiyatı belirlenir.

Şirket taşıması için şirketimize karar vermeniz durumunda şirket taşıma sözleşmesi yapılır. İlgili günlerde operasyon başlar.

Şirket Taşıma da Tarafımızdan verilen Hizmetler :

Şirket taşıma larında tüm evrakların paketlenmesi, mobilyaların demontaj/montajları, aksesuarların paketlenmesi, para kasalarının taşınması, arşivlerin paketlenmesi vb. tüm işlemler tarafımızdan yapılmaktadır.  Şirket taşıması nda sıkça karşılaştığımız para kasaları uzman kayışlı taşıyıcılarla taşınmaktadır.

Şirket Taşıma da Tarafımızdan Verilmeyen  Hizmetler:

  • Elektrik bağlantısı gerektiren işler
  • Sıhhi tesisat işleri
  • Duvardan duvara halıların kesilip uydurulması
  • Klima split ve ünitelerinin montaj ve demontajı
  • Server, UPS gibi cihazların demontaj/montajları.