Eşya Saklama
Herhangi bir nedenle eşya saklama yani depolama İhtiyacınız olması halinde yapacağımız fizibilite çalışmasının ardından eşyalarınızı ambalajlayıp sözleşmeyle liste halinde teslim alıyor, daha sonra teslim edileceği ana kadar eşyayı sizden aldığımız ambalajlı haliyle depolarımızda muhafaza ediyor, teslimat gününü 7-10 gün önceden bildirmeniz halinde istediğiniz adrese teslim ediyoruz.

Eşyalarınız depomuza girdiği andan itibaren ilgili Depo ODA’ya konarak diğerlerinden ayrılmaktadır. Yurtdışında “self storage” olarak bilinen depolara benzeyen mimariye sahip depolarımızın ‘’self storage’’ depolamadan tek farkı, nakil işinin tarafımızdan yapılması ve dışarıdan bir nakliye firmasına depo ve depolama güvenliği nedeniyle izin verilmemesidir.

Atmaya kıyamayacağınız eşyalar için eşya depolama odalarımız 29 yıldır hizmetinizdedir. Genellikle müşterilerimiz tayin, büyük evden küçük eve taşınma, yazlık kışlık eşya saklama, kentsel dönüşüm kapsamında evini boşaltmak zorunda kalma gibi nedenlerle bu hizmeti tercih etmektedir.

Depolarımız İstanbul’da 2 farklı noktada yer almaktadır. Bunlardan biri Ataşehir’de diğeri ise Maltepe’de bulunmaktadır. Ataşehir antrepomuzda hem ticari eşya hem de ev eşyası saklaması yapılabilmektedir. Toplam eşya depolama alanımız 6.000 m2’dir. Tüm depolarımız DEPO ODA sistemlidir.

Eşya saklama ünitelermizde ( DEPO ODA) güvenlik merkezlerine bağlı alarm sistemleri, yangın dedektörleri, ultrasonik haşere kovucuları mevcuttur. Ev veya büro eşyalarınız eşya depolama hizmetimizle güvenli bir depo da muhafaza edilir. Depolarımızın hiçbirinde su baskını, nem, rutubet gibi eşyalarınıza zarar verebilecek herhangi bir tehlike bulunmamaktadır.

Ev eşyası depolamasında eşya saklama fiyatları ekspertiz sonucu depolanan eşyanın hacmine göre belirlenir.